Apie mus

AboutBeauty.lt – tai ne tik grožio ir sveikatos puoselėjimo priemonių elektroninė parduotuvė, bet ir patarėjas grožio klausimais, kai to Jums labiausiai reikia. Mes visada pasirengusios Jums patarti ir padėti. Ir, žinoma, surasti tą kosmetikos priemonę, kuri gali pakeisti visą mūsų gyvenimą.

Vaida
Vaida Jankauskaitė
Nuo pat paauglystės kovoju su didelėmis odos problemomis. Todėl norėdama padėti ne tik sau, bet ir kitoms tokioms pat merginoms, pasirinkau grožio terapeutės kelią. Ir šis sprendimas suteikė ne tik žinias, gebėjimus, mėgstamą darbą, džiaugsmą, laimėjus respublikiniuose ir tarptautiniuose grožio čempionatuose, bet ir išmokė nepasiduoti, mylėti save ir tikėti, jog visos mes esame gražios! Būtent šia patirtimi ir noriu pasidalinti su Jumis visais AboutBeauty.lt!
Lina
Lina jankauskaitė
Mano pažintis su kosmetikos priemonėmis prasidėjo nuo sidabrinio akių pieštuko ir keistų spalvų blakstienų tušo. Tris kartus valio, kad nei vieno, nei kito nebeliko! Tačiau naujos, įdomios ir gerą savijautą didinančios kosmetikos priemonės nuo mano lentynų nedingsta niekada. Todėl su dideliu malonumu išbandau ir AboutBeauty.lt parduodamus produktus, nes tai - ne tik privaloma, bet ir beprotiškai smagu!

Kodėl klientai renkasi mus?

  • Asmeninis dėmesys kiekvienam
  • AboutBeauty prekiauja tik kokybiškomis prekėmis
  • Pas mus apsipirksite greičiau ir patogiau