Du produktai, kurie gali pagerinti jūsų odos būklę

Du produktai, kurie gali pagerinti jūsų odos būklę

Jeigu anksčiau naudojome tik vieną veido kremą, dabar dažnai girdime, jog reiktų jų kelių: dienai ir nakčiai, jog be kremo patariama naudoti ir įvairius veido serumus. Taip yra, nes į vieną veido kremo indelį tiesiog neįmanoma sutalpinti visų ingredientų, sprendžiančių visas odos problemas. Todėl jūsų odos būklė tikrai pagerės, jei išsiaiškinsite, ko jai labiausiai reikia ir kokie papildomi produktai galėtų pagelbėti. 

Vienas iš tokių papildomų produktų, kaip jau supratote, galėtų būti veido serumas. Serumai yra labiau koncentruoti, todėl geriau veikia ir padeda mūsų odai. Kai kas jau naudoja vienu metu net kelis serumus, skirtingoms problemoms spręsti. Tai vadinama – serumavimu. Tačiau net ir vieno serumo naudojimas vienu metu gali stipriai pagerinti tavo veido odos būklę. Tas pats ir su specialiais odos aliejais. 

Todėl šiandien siūlome pabandyti du produktus: kasdienio naudojimo Marina Miracle Herbal aliejų ir Marina Miracle naktinį argano serumą.

Pirmasis, Marina Miracle Herbal aliejus, tinkamas normaliai, sausai ir mišriai veido odai. Jis puikiai maitina ir drėkina odą, o svarbiausia – ją subalansuoja. Veido aliejus greitai įsigeria, apsaugo ir atkuria odos drėgmę, nekemša porų, sumažina smulkias raukšleles, nuramina sudirgusią odą. Taip pat šis aliejus yra tinkamas, jei sergate egzema.

Geram rezultatui užteks 4-6 lašų ant švarios veido odos kiekvieną rytą ir vakarą prieš jūsų naudojamą kremą. Kodėl? Nes Marina Miracle Herbal aliejuje yra tik geriausios sudedamosios dalys, iš kurių 100 proc. natūralios, 78 proc. ekologiškos ir, žinoma, viskas dermatologiškai patikrinta, nėra sintetinių cheminių priedų, parabenų ar parfumų.

 

Jeigu norisi dar geresnio rezultato, siūlome kartu su Herbal aliejumi pabandyti Marina Miracle naktinį Argan serumą, kurį naudoti reiktų tik 2-3 vakarus per savaitę. Serumas pakeičia kremą, todėl pastarojo naudoti tą vakarą nebereikia.

Žinoma, Marina Miracle argano serumą galima naudoti ir vieną. Be to, jis yra tinkamas visų tipų odai, todėl tai labai universalus produktas, kuris suteikia pavargusiai odai švytėjimo, drėkina, mažina raukšleles, odos pleiskanojimą. Šis serumas yra praturtintas abrikosų, migdolų, nakvišų, greipfrutų  ir, žinoma, argano aliejais, alavijo sultimis, vitaminu E ir AHA vaisių rūgštimis, kurios skatina odos eksfoliaciją, mažina smulkias raukšleles, didina ląstelių atsinaujinimą.

Ir net  92 procentų visų sudedamųjų dalių yra sertifikuotos kaip ekologiškos. Trumpiau, kelios minutės per savaitę, skirtos tavo odos grožiui, ir galėsi džiaugtis sudrėkinta, pamaitinta ir švytinčia oda.

Būtinai pabandyk šiuos produktus ir parašyk mums, ar patiko! O ką apie juos mano Marina Miracle pirkėjai visoje Europoje gali paskaityti čia: 
Marina Miracle Herbal aliejus;
Marina Miracle Argan serumas.

Švelnios odos!
AboutBeauty.lt