Nepasiklysk miške prieš KALĖDAS arba #Kalėdosmiške

Nepasiklysk miške prieš KALĖDAS arba #Kalėdosmiške

Vienas, du, trys... PRADEDAM IR MES!
Ilgai laukėm, ilgai kentėjom, bet šiandien jau žiemos antra diena, todėl ir mes norime pradėti kalbėti apie Kalėdas. O šiemet mūsų Kalėdos tokios iš miško: ir samanos, ir eglutės, ir įvairūs žvėreliai, ir kartais atrodo, kad net girdim kokį genį, kalenantį į pušį. Žodžiu, tikrai nusimato gražios šventės miške, kurias pradedame jau šiandien!

Bet juk sakoma, kad kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių. Taip ir su Kalėdinėmis dovanomis kartais nutinka, pasiklystame ir neberandame takelio lauk. Todėl kartais geriausia eiti pramintais takeliais ir dovanoti tai, kas TIKRAI bus GERA dovana daugeliui. Žodžiu, užsuk į mūsų #Kalėdasmiške.

Oiii, vos nepamiršome! Visi gražiausi mediniai papuošimai: zuikiai, ežiukai, žvaigždės, matomi nuotraukose, yra mūsų draugų Baltos Kalėdos. Ir geriausias dalykas, jog vieną iš jų (daugiau šių grožių galėsi pamatyti mūsų Instagram'e) nuo šiol įdėsime ir tau, jei užsisakydamas AboutBeauty.lt komentare parašysi, jog pirkinys yra Kalėdinė DOVANA!

Na, o dabar pradėkime kelionę po mišką ir universalias, daugeliui tavo artimųjų tinkančias dovanas!

Mini Kalėdinių dovanų sąraše tikrai turėtų karaliausi lūpų priežiūros priemonės. Kokybiški lūpų balzamai ar šveičiamieji kremai tiks tiek mamai, tiek draugei ar net draugui, jei rinksiesi neutralų lūpų balzamą

Dar viena mini dovana, kurią mes tikrai REKOMENDUOJAME  yra Ecooking Multi balzamas. Tai toks riebus, skalsus kūno odos kremas, kuris tinka ypač sausai odai ar jos plotams: alkūnėms, kulnams, šerpetotoms nagų odelėms, lūpoms. 

Dar viena puiki dovana, kuri reikalinga visiems, net jei tie visi patys to nežino, yra veido prausiklis. Šiemet mes siūlome rinktis norvegišką Marina Miracle veido prausiklį, kuris pirmiausia puikiai kvepia, o taip pat giliai valo ir nedžiovina odos, užtikrina odos drėkinimą ir maitinimą. 

Paskutinis pasiūlymas šiandien -  veido serumai. Ir kadangi šiandien kalbame apie universalias dovanas, tai ir serumus siūlome rinktis tokius, kokių reiktų visiems. Pirmiausia siūlome Marina Miracle Argan serumą. Tai naktinis serumas, kuris tiks tiek jaunai, tiek brandžiai odai. Serumas praturtintas AHA rūgštimis, todėl skatina odos regeneraciją ir padeda kitiems aktyviems serumo ingredientas prasiskverbti į odą. Marina Miracle Argan naktinis serumas suteikia odai švytėjimo, glotnina odą, mažina smulkias raukšleles. 

Geras pasirinkimas būtų ir Ecooking drėkinantis serumas. Na, kam nereikia kokybiško drėkinančio serumo, galinčio jūsų odą padaryti daug gyvybingesnę, gražesnę? Ecooking drėkinantis serumas yra praturtintas hialurono rūgštimi, sulaiko drėgmę odoje, tonizuoja ir nepalieka jokio riebumo pojūčio.  

Trumpai tiek, o ilgai laukia dar visos ateinančios dienos! Ir bet kokiu atveju, net jei šiemet neketinate pirkti dovanų, mes dar turime labai paprastą, nemokamą ir SUPER pasiūlymą - išeikite su savo artimiausiais žmonėmis pasivaikščioti į MIŠKĄ! 

#Kalėdosmiške prasideda!

Mediniai papuošimai: Baltos Kalėdos
Foto: Lina 
Gera nuotaika: AboutBeauty.lt