3 įpročiai, kenkiantys mūsų grožiui

3 įpročiai, kenkiantys mūsų grožiui

Veido odos nevalymas ryte

Kai kurioms atrodo, jog jei vakare nuprausei veidą, rytą to daryti nebereikia. Tačiau naktį oda prakaituoja. Be to, oda liečia pagalvę, kurios užvalkalą tikrai keičiame ne kiekvieną dieną. Kitas nešvarumų šaltinis – plaukai, ant kurių per dieną susikaupė įvairiausi aplinkos nešvarumai, o gal dar ir plaukų laku buvai papurškusi. Visa tai miegant patenka ir ant mūsų veido odos, o tai reiškia - jog rytą būtina veido odą ir vėl nuvalyti.  Galbūt būtent šio įpročio nebuvimas ir yra priežastis, kodėl tave kamuoja spuogeliai.

 

Odos lietimas dieną

Ar kada pagalvojai, kiek kartų per dieną palieti savo veidą? Pasiremi ranka, kai sėdi prie kompiuterio? Paglostai skruostus, norėdama įsitikinti, jog jie nėra įkaitę? Pačiupinėji spuogelį, ar jis vis dar toks baisus, kaip buvo prieš 5 minutes?

Ir tas veido lietimas ne tik, kad nutrina moterims makiažą, bet ir užteršia veido odą. Juk puikiai žinai, kiek nešvarumų ir bakterijų gyvena ant mūsų rankų. Ir net jei laikaisi rankų higienos: plauni jas kiekvieną kartą parėjusi iš lauko, prieš maistą ir pan., jos vis tiek niekada nebūna idealiai švarios. Tai pakeli kažką nuo grindų, tai pasiimi telefoną, tai perdedi neplautus vaisius į kitą indą... Ir visi šie nešvarumai, liečiant veidą, apsigyvena ant tavo veido odos.

 

Veido odos nevalymas vakare

Ir, žinoma, viena iš didžiausių veido odos priežiūros klaidų, kurią vis dar darome, veido odos/makiažo nevalymas vakare. Ir nors dabar net žinomiausios moterys socialiniuose tinkluose pasakoja, jog makiažą jos dažniausiai nusivalo tik grįžusios namo ir nelaukia vakaro, bet mes kartais iš to džiaugsmo, jog blakstienų tušas, pudra ir modeliantai taip puikiai atlaikė visą dieną, juos paliekam ir kitos dienos rytui. O veido oda vargsta ir tokiu atveju tikėtis sveikos ir švytinčios odos nereikėtų.

Atrodo, kas čia tokio tos 5 minutės, skirtos odos valymui, bet kartais jos tampa tikru iššūkiu, ar ne?

O mes siūlome pabandyti Marina Miracle veido prausiklį. Tai ypač švelni veido valymo priemonė, kuri ne tik pašalina nešvarumus, bet ir yra makiažo valiklis, subalansuojantis odos ph bei praturtintas probiotikais, saugančiais odą nuo laisvųjų radikalų, stiprinančiais odos apsauginį barjerą, sulaikančiais drėgmę. O dar ir puikiai kvepia. 

Tegul nuo šiandien tavo veido oda būna švelni, minkšta ir, žinoma, ŠVARI!

AboutBeauty.lt