NAUJIENA! Ecooking dezodorantas jau pas mus!

NAUJIENA! Ecooking dezodorantas jau pas mus!

Nei vienam iš mūsų nepatinka nei prakaito dėmės ant drabužių, nei prakaito kvapas, todėl imamės pačių įvairiausių priemonių, kurios kartais net yra pavojingos sveikatai.  Ir net jei žinome, kad pavojingos, dažnai išvaizda ir komfortas nugali ir sau tyliai pasakom: „ai, rytoj pagalvosiu apie tai, o šiandien noriu, kad pažastys būtų sausos“. Ir taip tas rytojus neateina.

Dezodorantą (produktas, kuris naikina nemalonų kvapą) pakeičiam antiperspirantu (produktas, kuris stabdo prakaitavimą), tada dar kažkokiais neaiškiais dalykais, kurių etiketėse nurodoma, jog net visą savaitę galėsi daugiau nieko nenaudoti, bet ir tai nesijaučiam gerai, todėl toliau ieškome TO stebuklo, nekreipdami dėmesio, kad toje pačioje etiketėje, pavyzdžiui,  nurodomos aliuminio druskos, galinčios pakenkti skydliaukei, nervinei sistemai, sukelti Alzheimerį, vėžinius susirgimus ir t.t.. 

O iš tikrųjų VISAS didysis stebuklas yra mūsų galvose. Kad ir kaip sunku su tuo susitaikysi, bet būtina suprasti, jog prakaitavimas yra natūrali kūno reakcija, todėl bet koks nenatūralus, kraštutinis kišimasis gali būti žalingas. Ir gal geriau kitą kartą kelis kartus per dieną nusiprausti ar naudoti specialias servetėles, bet žinoti, jog  esi saugus ir pats sau nekenki.

O dar geriau yra rasti sau tinkantį, saugios sudėties dezodorantą, kuris tikrai egzistuoja. Jei ne pas mus, tai kitoje kokybiška, ekologiška ir natūralia kosmetika prekiaujančioje parduotuvėje. Nori pas mus? Susipažink su nauja Ecooking preke  - natūraliu, veganišku, dermatologiškai patikrintu dezodorantu, subtiliai kvepiančiu citrusais, našlaitėmis ir baltaisiais pipirais.

Ecooking dezodorantas pasižymi saugiais ingredientais, kurie „gaudo“  nemalonų kvapą. Formulė veikia priešuždegimiškai, bet tuo pačiu yra švelni odai, todėl tinka net iškart po skutimosi. Didžioji dalis sudėties natūralūs ir ekologiški ingredientai. Pavyzdžiui, agurkų ekstraktas, kuris pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, alavijo lapų vanduo, raminantis ir drėkinantis, rugiagėlių žiedų vanduo, tinkantis jautriai ir sudirgusiai odai, natūralus trietilo citratas, pasižymintis dezodoruojančiomis savybėmis bei slopinantis bakterijų aktyvumą, cinko ricinoleatas, turintis savybę sugerti kvapą, nendrių ekstraktas, kondicionuojantis odą.

Taigi viskas labai paprasta, kai myli save ir rūpiniesi ne tik savo grožio ir sveikata. O kai sveikas, tai ir gražus. Užburtas ratas:) Todėl pabandyk naująjį Ecooking dezodorantą, tinkantį net jautriai odai, ir būtinai parašyk mums, ar patiko!

Bučkis!
AboutBeauty.lt

Foto: Lina
Foto dėlionėmis užsiėmė Balta Plunksna