Vasariškos iškylos ir lūpų priežiūra

Vasariškos iškylos ir lūpų priežiūra

Jūs sakykite, ką norite, bet vasara be iškylų gamtoje yra ne vasara! Su linksmiausia kompanija išgerta taurė limonado (arba ne tik), atviri pokalbiai su geriausia drauge ar romantiškas pasibuvimas dviese – visos iškylos yra pačios geriausios! Ir tikrai neatsitiktinai visus sakinius pabaigiu šauktuku! Tiesiog kitaip negaliu, kai kalbu apie vasariškas iškylas!

Bet pradėkime nuo vakaro prieš tai. Juk norisi per iškylą (ypač tą romantišką) džiaugtis ne tik pokalbiais, draugija, maistu, vasarišku oru, bet ir sveikomis, švelniomis, nepažeistomis ir nenušerpetojusiomis lūpomis. Todėl nepamiršk, jog kaip ir visai kūno odai, taip ir lūpoms būtinas šveičiamasis kremas/pilingas. O tada jau kokybiškas lūpų balzamas.

Mes siūlome lūpų priežiūrai pabandyti Ecooking lūpų balzamus. Rinkis iš ekologiškų ir natūralių ingredientų padarytus neutralų ar šiek tiek šaldantį lūpų balzamą su mėtomis. O geriausiai iškylai tiks Ecooking lūpų balzamas su granatu. Kodėl? Nes jis ne tik pasižymi visomis geriausiomis savybėmis, maitina ir apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio kaip ir kiti Ecooking lūpų balzamai, bet ir suteikia šiek tiek spalvos.

Be to, šis balzamas praturtintas taukmedžio sviestu, kuris užtikrina ilgalaikę priežiūrą ir maitinimą, ricinos aliejumi, saugančiu nuo išdžiūvimo ir šerpetojimo, alyvuogių aliejumi, intensyviai drėkinančiu.  Migdolų aliejus, esantis sudėtyje, atgaivina ir sudrėkina, pasižymi antioksidacinėmis savybėmis bei mažina lūpų suskeldėjimą, vitaminas E suteikia elastingumo ir net mažina smulkias raukšleles aplink lūpas (čia jei užtepsite aukščiau lūpų kontūro:)

 

 

O pabaigai tai, ką visi ir taip žinome: lūpų priežiūros taisyklės. Kiek iš jų tau pavyksta laikytis?:)

Nekramtyk // Nelaižyk // Drėkink // Šveisk // Nuvalyk makiažą // Saugok nuo saulės // ApsaugokP.S. Ir, žinoma, kokia iškyla be vasariškiausio pyrago, kvepiančio braškėmis. Šį kartą išbandėme šį iš Skanus gyvenimas. Buvo VAU!

Medinis padėklas HookedOnWood
Lėkštė DiDeco
N
uotaika Balta Plunksna


Už GERIAUSIAS šios vasaros iškylas!
Lina