Vasariškas makiažas || Step By Step Makeup Tutorial

Vasariškas makiažas || Step By Step Makeup Tutorial

Gaivus ir auksu blizgantis makiažas gali tapti šios vasaros topas! Be to, reikia tik kelių kosmetikos priemonių, nes vieną ir tą patį, pavyzdžiui, presuotą pigmentą galima naudoti ir kaip akių vokų šešėlius, ir kaip skaistalus. Todėl vos keli žingsniai ir tu jau pasiruošusi pasimatymui prie jūros!

Kaip pasidaryti šį makiažą pačiai žiūrėk video Youtube (ČIA) arba žemiau:

Nors video ir nuotraukose nematyti, bet, žinoma, pirmiausia veidas turi būti švarus: prausiklis, tonikas. Tada tepiau Beni Durrer fluidą ir Ecooking 24 Hour Intensive veido kremą, kuris intensyviai drėkina. Veidą dengiau Beni Durrer Studio Make-up pudra. Paakius maskavau Beni Durrer maskuokliu Nr.110 , dėmeles ir spuogelius Beni Durrer maskuokliu Nr. 220.

Sutvarkome antakius. Su Beni Durrer kreminiais pigmentais bei Beni Durrer tamsesne Studio Make-up pudra formuojame veidą. Kaip skaistalus, švytėjimo suteikiančią pudrą naudojau jau šimtus kartų naudotus ir mano mėgstamiausius bei viskam tinkančius Beni Durrer presuotus pigmentus: Satin, Flamingo, Violine, Tausendschon.

Tais pačiais Beni Durrer presuotais pigmentais padengiau akių vokus: tiek viršutinius, tiek apatinius Blizgučius (Spalva - Beni Durrer Ballhaus) klijavau Beni Durrer skaidriu fiksatoriumi. Apatinį voką  pabrėžiau šviesiu pieštuku (Beni Durrer Teak) .

Jog blakstienos būtų ypatingai kerinčios, priklijavau dirbtinas kuokštines blakstienas.

Žinoma, žinoma, kaip be gero blakstienų tušo. Rinkis Beni Durrer įprastą arba vandeniui atsparų blakstienų tušą!
Tada tuo pačiu Beni Durrer makiažo pieštuku Teak kontūruojame lūpas. Jas patepame Beni Durrer kreminiais pigmentais, kuriuos jau naudojau ir skruostų formavimui. Visą makiažą fiksuojame biria Beni Durrer pudra Nr.0.

Dar šiek tiek paryškinau blakstienų augimo liniją rudu kreminiu pigmentu, bei lūpas patepiau blizgesiu. Viskas!

Kaip jau rašiau, daugelis Beni Durrer priemonių yra daugiafunkcės. Tai ypač gerai, kai reikia keliauti, atostogauti prie jūros ar kur kitur. Juk nesinori gabentis didžiausio krepšio kosmetikos, todėl rinkis priemones ir spalvas labai apgalvotai ir atostogos bus dar geresnės!

P.S. Kaip visada, daugelį šiam makiažui naudotų priemonių dabar gali įsigyti pigiau!

Vaida