Velykų tvarkymosi ypatumai arba kaip paruošti veidą pavasario šventėms

Velykų tvarkymosi ypatumai arba kaip paruošti veidą pavasario šventėms

Kokių tradicijų laikotės per Velykas? Žinoma, margučiai: dažomi, marginami, ridenami, daužomi, giriami ir valgomi. Žinoma, giminės ir draugai: prie stalo, už stalo, pokalbiai, maistas, juokas ir geriausia nuotaika pasaulyje.

O jei paklausčiau, kaip ruošiatės Velykos, tai pirmiausia turbūt visi pasakytumėt – tvarkomės, generališkai tvarkomės. Ir užuolaidos, ir langai, ir iš kažkur atsiradę dulkių kamuoliukai už spintos. Reikalų reikalai! O baisiausia, kad, kai imiesi tvarkymosi „iš pagrindų“, pradeda atrodyti, jog niekada per šiuos metus taip ir nesitvarkei, nes darbų sąrašas nesibaigia, o tie dulkių kamuoliukai už spintos dauginasi akyse.

Bet iš tikrųjų šiandien mes ne apie tai. Rytoj išsiplausime užuolaidas ir nušveisime vonios plyteles,  o šiandien geriau pakalbėkim apie veido  odos generalinę tvarką. Juk visos žiemą šiek tiek aptingstame ir apleidžiama odą, todėl būtinas būtiniausias greitais jos sutvarkymas, atnaujinimas ir paruošimas šventėms.  

Imamės priemonių jau dabar ir tvarkome odą!

Pirmiausia veido odos šveitimas. Rinkis stipresnį, gerai „sujudinantį“ odą, skatinantį atsinaujinimą ir sudėtyje turintį pieno rūgštį, kuri suaktyvina odos ląstelių regeneraciją, padeda spręsti tokias odos problemas kaip spuogeliai ir randai. Arba pasirink švelnesnį ir tinkantį net pačiai jautriausiai ir į alergijas linkusiai odai šveičiamąjį veido kremą, kuris pagamintas aliejų pagrindu ir ne tik švelniai nušveis odą, bet ir ją sudrėkins bei padės sumažinti senėjimo požymius.

Rinkis Velykiniam odos tvarkymuisi molio kaukę, kuri pašalins nešvarumus, sumažins odos riebumą. O dar ir spalva šios kaukės žalia! Labai į temą, kai bunda visa gamta, o tu nori prie jos pritapti.

 

Klausiate, o ar pačios mes naudojame šias priemones, kai norime namuose turėti mini SPA su maxi SPA pasekmėmis. Tai, žinoma! Nuotraukose mūsų kosmetika, va todėl ir tokia nučiupinėta ir murzina (jaučiu ir indeliams reikėjo generalinės tvarkos prieš liepiant dirbti modeliais, bet tada nepatikėtumėt, jog juos naudojam. Tad atsiprašome, kad gerai nenuprausėme kosmetikos indelių:)

 

Šiaip dabar reiktų pasakyti, kad šveitimas turėtų būti antras, nes pirma reiktų veido odą nuvalyti, na kaip visada ir darai. Tačiau prausikliai šį kartą atsisakė dirbti modeliais, tai šį etapą praleisime ir iškart eisime prie drėkinimo. O kas geriau sudrėkins veido odą ir ją paruoš tobuliems Velykiniams makiažas nei drėkinančios kaukės.

Imk indelį, kurio užteks ilgam laikui, arba vienkartinę lakštinę veido kaukę. Svarbiausia kažką imk ir drėkink, maitink ir puoselėk savo veido odą. Nebūtinai imk iš mūsų, tikiu, kad ir savo spintelėje turi kokią gerą, kokybišką ir puikiais ingredientais pasižyminčią drėkinančią veido kaukę. Juk svarbiausia, kad ta drėkinanti veido kaukė iš lentynos pajudėtų, atsidarytų ir bent 10 minučių nugultų ant tavo veido odos.

Ir žinai, pabaigai, kad tas Velykinis odos tvarkymasis būtų lengvesnis AboutBeauty.lt veido valymo bei priežiūros priemonės iki pat balandžio pabaigos bus su NUOLAIDA (užeik ČIA). Čia tam atvejui, jei vis dėlto spintelės tuščios;)

Lina